Nabízíme Vám stany různých velikostí. Pronájem party stanů je skvělé řešení pro naprostou dokonalost Vaší párty, firemní oslavy či netradiční svatební hostiny. Hosté rádi využijí příležitosti skrýt se před ostrými slunečními paprsky, před poryvy větru či před deštěm. Pro pronájem party stanů používáme stany prvotřídní kvality. Jejich plátno je vyrobeno z vysoce kvalitního a pevného materiálu, které poslouží jako stoprocentní ochrana před rozmary počasí.

Pro výstavy a propagační akce je pronájem party stanů tou správnou volbou. Pro Vaše klienty snadno a rychle vytvoříte příjemný prostor. Můžete mít hostů deset nebo sto, najdeme pro Vás ten nejvhodnější párty stan. Párty stan je složený za několik málo desítek minut (dle velikosti požadovaného party stanu). Stany se dají spojit do větších celků a do různých tvarů.

Součástí naší nabídky je rozsáhlé příslušenství: párty stany, nůžkové stany (easy upy), pivní sety, výčepní zařízení, stoly, židle, plastový nábytek, topidla, ventilátory, osvětlení, ozvučení, pódia, balónky s heliem, skákací hrady, trampolíny, reklamní vína a lihoviny s vlastní etiketou (tisk etiket) a mnoho dalšího.

Našimi klienty jsou velké i malé firmy, obce, sportovní kluby, svatební agentury, ale i lidé pořádající na své zahrádce párty nebo oslavu narozenin. V neposlední řadě zajišťujeme pro filmové produkce technické zázemí tzv. (Base camp).
S naší nabídkou vytvoříte 100% kvalitní pohodu pro Vaší párty, svatbu, rodinnou či firemní oslavu.

V případě Vašeho zájmu Vám nezávazně zpracujeme rozpočet. Pro stálé klienty a na dlouhodobý pronájem poskytujeme mnoho výhod a slev. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, a k spokojenosti našich zákazníků.
Pořádáte párty, propagační akci, firemní nebo rodinnou oslavu?
U nás si můžete půjčit:
velkoplošné párty stany
nůžkové stany
párty nábytek
výčepní zařízení
grily
topidla
osvětlení
...a mnoho dalšího
SOS-PÁRTYSERVIS kontakty:
Telefon: +420 777 344 009
               +420 774 344 009
email: sospartyservis@email.cz
Adresa: Jirkov, okr. Chomutov
Mládežnická 1596

Google mapa
Provozovatel:
Petr Votava
IČ: 72576758
DIČ: CZ7504092464